Znakowanie

Dostosujemy znakowanie do Waszego projektu! Posiadamy szeroki wybór technologiczny.

Oferujemy znakowanie w wielu technikach, m.in. nadruki - DTG (technika bezpośrednia), sitodruk oraz termotransfery: Flex, Subli-Flex, Subli-Flock, Subli-Tex i Sublimacja; haft komputerowy oraz grawer laserowy.

NADRUKI

Specjalizujemy się w nanoszeniu na wyroby tekstylne logotypów, napisów, grafik oraz innych elementów dekoracyjnych, wykorzystując takie techniki, jak:

DTG (technika bezpośrednia), sitodruk, termotransfer: Flex, Subli-Flex, Subli-Flock, Subli-Tex, Sublimacja

Folia FLEX to matowa, powierzchnia jej jest płaska i elastyczna występuje w dwóch rodzajach jakości: poliuretanowa – rozciągliwa i elastyczna, doskonale nadająca się do nadruków na odzieży, koszulkach i strojach sportowych; PVC – na ubrania robocze.

Obydwa rodzaje folii dostępne są u nas w różnych barwach, co daje możliwość wykonania wzorów zróżnicowanych pod względem kolorów. Ponadto, są idealne przy małych nakładach i nie generują dodatkowych kosztów, jak np. matryce. Świetnie kryją tkaninę, a nadruki na odzieży i koszulkach nie blakną i nie ulegają zmyciu. Folie są dostępne także w formie fluorescencyjnej oraz odblaskowej, idealnej do nadruków na odzieży i koszulkach.

Folia Flock to celulozowe włókna, odpowiadające za charakterystyczną, welurową strukturę i dużą głębię kolorów. Folia Flock jest grubsza od folii Flex i ma aksamitną powierzchnię.

Sublimacja jest techniką pozwalająca przenieść na materiały syntetyczne (poliester) dowolne grafiki oraz zdjęcia. Nadruki na odzieży (koszulkach i innych elementach garderoby) mogą być wielokolorowe, z przejściami tonalnymi. Tę metodę można wykonywać tylko na poliestrze, najlepiej w kolorze białym.

Subli-Tex, czyli poliestrowy materiał o delikatnej strukturze, przeznaczony do druku sublimacyjnego. Można go nanosić na bawełnę, poliester, dżins itp. Dużym walorem tej metody jest dokładne wykonanie wzoru, który można nanieść na większość tkanin oraz duża estetyka wykonania.

DTG – technologia umożliwiająca wykonywanie wzorów w pełnym kolorze, bezpośrednio na tkaninie.

Sitodruk – najbardziej popularna metoda nadruku na odzieży lub koszulkach, stosowana przy większych nakładach ilościowych. Metodą tą uzyskujemy odwzorowanie bardzo skomplikowanych wzorów. Zaletą jest koszt, który zależy od ilości nakładu i rozkłada się on na większą ilość sztuk. Tym samym, realizacja staje się bardziej korzystna cenowo dla klienta.

HAFT KOMPUTEROWY

Haft komputerowy jest obecnie najtrwalszą i najlepszą formą znakowania reklamowego odzieży. Jest to bezkonkurencyjna metoda znakowania ubrań i dodatków.

Do największych atutów tej techniki należą przede wszystkim:

trwałość – wytrzymałość i pierwotny wygląd utrzymane przez cały okres użytkowania, nawet przy intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach,

możliwość prania, nawet w wysokich temperaturach,

trwałość kolorów, nawet po wielu praniach i po wielu latach użytkowania,

Nasza oferta jest niezwykle wszechstronna i można ją swobodnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Oferujemy naszywki, aplikacje, trójwymiarowy haft komputerowy, emblematy, napisy i nie tylko.

Nowoczesny park maszynowy i sprzęt niemieckiej firmy ZSK gwarantują nam wykonanie precyzyjnych aplikacji, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego tempa pracy. Uzyskanie odpowiednich efektów gwarantuje nasz zespół. To zaangażowani specjaliści, wyróżniający się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą techniczną na temat wykorzystywanej metody wyszywania rozmaitych grafik czy haseł.

GRAWER LASEROWY

Grawer jest metodą wykorzystującą wiązkę laserową. Polega ona na usuwaniu nadmiaru materiału z powierzchni grawerowanego przedmiotu. Ta efektowna technika pozwala uzyskać niesamowitą precyzję na materiałach takich jak metal, drewno, szkło, papier oraz tworzywa sztuczne, dając niesamowitą powtarzalność szczegółów. Ponadto znakowanie metodą graweru laserowego jest wysoce odporne na wszelkie ścieranie.

Back to Top