O nas

GIFTOMAT to serwis oferujący szeroko pojętą obsługę w zakresie promocji poprzez znakowanie gadżetów, odzieży oraz akcesoriów reklamowych. Stwórz z nami skuteczną reklamę! Dopasuj gadżety i odzież do potrzeb Twojej firmy!

GIFTOMAT Masz pomysł na reklamę swojej firmy? - My go zrealizujemy!
Jesteśmy podwrocławską firmą zajmująca się znakowaniem produktów reklamowych oraz projektowaniem graficznym. Posiadamy wyszkolony personel, wieloletnie doświadczenie i motywację do realizacji Waszych zamówień. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla pomysłu, a do realizacji zleceń podchodzimy sumiennie i kreatywnie.

Szukasz sposobu na oryginalną reklamę? Znajdziesz u nas wszystko, co pozwoli wypromować Twoją firmę. W dzisiejszych czasach zindywidualizowane gadżety i odzież to strategia dobrego marketingu. Umiejętne wykorzystanie możliwości, jakie daje nam popularyzacja tego typu akcesoriów, pozwala odznaczyć się na tle konkurencji.

Giftomat to zespół wyszkolonych ludzi, doświadczonych w znakowaniu produktów reklamowych i odzieży. Nie tylko pomożemy przy wyborze odpowiednich produktów i techniki znakowania – oferujemy również pomoc w zakresie identyfikacji wizualnej. Masz wizję, ale nie jest ona sprecyzowana? Nie posiadasz pliku w odpowiednim formacie graficznym? Zgłoś się do nas - projektujemy, odświeżamy, poprawiamy logotypy. Oferujemy wiele różnych artykułów reklamowych: odzież i akcesoria, dodatkowo zamówicie u nas rozmaite produkty reklamowe – plakaty, wizytówki, długopisy, smycze, notesy, elektronikę, słodkości, zabawki, akcesoria kuchenne i wiele innych. Wszystko zależy od Waszej kreatywności i potrzeby.

Nasza oferta skierowana jest do dużych i małych firm, a także do klientów indywidualnych. Oferujemy wiele technik znakowania, dlatego jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Nasze Atuty:

  dobra cena
  wysoka jakość
  profesjonalne doradztwo
●  kompleksowa obsługa
  własne studio projektowe
●  krótkie terminy realizacji
  szeroki wybór produktów

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Wasze pomysły!

Back to Top